сите категории

Семејни пакети

ДОБРА ЦЕНА МАЛКИ ОГНОМЕТИ АСОРТИМАН ПАКЕТ ЗА ЗАБАВА ПОЈАЊА FP8021 од РИБАРСКИ

ДОБРА ЦЕНА МАЛКИ ОГНОМЕТИ АСОРТИМАН ПАКЕТ ЗА ЗАБАВА ПОЈАЊА FP8021 од РИБАРСКИ

Број на ставка: FP8021

Име на ставка: Послужавник за забави

Пакување: 6/1

CBM: 0.106


Испраќам барање
ефекти
 • Цвет

  Цвет

 • strobe

  strobe

 • Хризантема

  Хризантема

 • Бран

  Бран

 • Фонтана

  Фонтана

 • Светлина

  Светлина

Бои
 • Црвена

  Црвена

 • зелена

  зелена

 • Бела

  Бела

 • жолта

  жолта

 • виолетова

  виолетова

 • Сина

  Сина

 • Златна

  Златна

Повратни информации од клиентите

军胜好评图

Пребарување

Жешки категории