сите категории

500 гр торта

Трговија на големо со огномет Фабрика Лиујанг БОГАТА КУЧКА 500гр колачи за огномет FP6092-A

Трговија на големо со огномет Фабрика Лиујанг БОГАТА КУЧКА 500гр колачи за огномет FP6092-A

Ставка бр.     :  FP6092-A

Име на ставка: Богата кучка

Пакување: 4/1

CBM: 0.063

Испраќам барање
video
ефекти
 • Брокат

  Брокат

 • Опашки

  Опашки

 • Крцкање

  Крцкање

 • Далија

  Далија

Бои
 • Златна

  Златна

 • Црвена

  Црвена

 • Сина

  Сина

 • портокал

  портокал

 • виолетова

  виолетова

 • зелена

  зелена

Повратни информации од клиентите

军胜好评图

Пребарување

Жешки категории