сите категории

500 гр торта

9 снимки 500гр колачи прстен ефекти огномет FP6151 Нека ѕвони слободата

9 снимки 500гр колачи прстен ефекти огномет FP6151 Нека ѕвони слободата

Број на ставка: FP6151

Item Name    : Let Freedom Ring

Пакување: 2/1

CBM              :0.056


Испраќам барање
video
ефекти
 • strobe

  strobe

 • прстен

  прстен

 • Хризантема

  Хризантема

 • Слива

  Слива

 • Брокат

  Брокат

Бои
 • зелена

  зелена

 • Бела

  Бела

 • Златна

  Златна

 • портокал

  портокал

 • Сребрена

  Сребрена

 • Сина

  Сина

Повратни информации од клиентите

军胜好评图

Пребарување

Жешки категории