сите категории

500 гр торта

FP6119 ABCD 2022 Нова серија торти од 500 гр Огномет со неверојатен ефект од фабриката Лиујанг

FP6119 ABCD 2022 Нова серија торти од 500 гр Огномет со неверојатен ефект од фабриката Лиујанг

Име на ставка: Беспрекорна победа

Број на ставка: FP6119ABCD

Пакување: 1/4

CBM: 0.106

Испраќам барање
video
ефекти
 • strobe

  strobe

 • Брокат

  Брокат

 • Мој

  Мој

 • Палми

  Палми

 • Хризантема

  Хризантема

 • Далија

  Далија

 • Опашки

  Опашки

 • Свила

  Свила

Бои
 • Црвена

  Црвена

 • зелена

  зелена

 • Сина

  Сина

 • Обоени

  Обоени

 • Бела

  Бела

 • Златна

  Златна

Повратни информации од клиентите


军胜好评图

Пребарување

Жешки категории