сите категории

Фонтани од 200 гр

Mushroom Shape Little фонтански огномет FP4801 од Fisherman Fireworks

Mushroom Shape Little фонтански огномет FP4801 од Fisherman Fireworks

Број на ставка: FP4801

Име на ставка: Mush-Zoom

Пакување: 12/1

CBM: 0.053

Испраќам барање
video
ефекти
 • Фонтана

  Фонтана

 • Цвет

  Цвет

 • Свила

  Свила

 • Хризантема

  Хризантема

 • Крцкање

  Крцкање

Бои
 • Златна

  Златна

 • Бела

  Бела

 • зелена

  зелена

 • Сребрена

  Сребрена

 • виолетова

  виолетова

Повратни информации од клиентите

军胜好评图

Пребарување

Жешки категории