сите категории

Фонтани од 200 гр

Висококвалитетни смешни фонтани од 200 грама FP4747-A Hooters From Fisherman Fireworks

Висококвалитетни смешни фонтани од 200 грама FP4747-A Hooters From Fisherman Fireworks


Арт. бр.: FP4747-A

Име на ставка: Hooters

Пакување: 12/1

CBM: 0.038

Испраќам барање
video
ефекти
 • Цвет

  Цвет

 • Бран

  Бран

 • Хризантема

  Хризантема

 • Свила

  Свила

 • strobe

  strobe

 • Светлина

  Светлина

Бои
 • Црвена

  Црвена

 • зелена

  зелена

 • Бела

  Бела

 • жолта

  жолта

 • виолетова

  виолетова

 • Сина

  Сина

 • Златна

  Златна

Повратни информации од клиентите

军胜好评图

Пребарување

Жешки категории