сите категории

200 гр торта

Цена на големо 200гр колачи се продава професионален огномет PARTY TIME FP6631ABC

Цена на големо 200гр колачи се продава професионален огномет PARTY TIME FP6631ABC

Item No.     : FP6631ABC

Item Name : PARTY TIME

Пакување: 8/3

CBM: 0.057

Испраќам барање
video
ефекти
 • strobe

  strobe

 • Ѕвезди

  Ѕвезди

 • Брокат

  Брокат

 • Време дожд

  Време дожд

Бои
 • Бела

  Бела

 • Црвена

  Црвена

 • зелена

  зелена

 • Сина

  Сина

Повратни информации од клиентите

Пофалби

Пребарување

Жешки категории