сите категории

200 гр торта

Голем ефект 25 снимки 200гр колачи огномет BF6696A од Fisherman Fireworks

Голем ефект 25 снимки 200гр колачи огномет BF6696A од Fisherman Fireworks

Item Name: Big Winner

Item No.    : BF6696A

Пакување: 12/1

CBM: 0.034

Испраќам барање
ефекти
 • Крцкање

  Крцкање

 • Хризантема

  Хризантема

 • Опашки

  Опашки

 • Брокат

  Брокат

Бои
 • Црвена

  Црвена

 • зелена

  зелена

 • Сребрена

  Сребрена

 • виолетова

  виолетова

Повратни информации од клиентите

Пофалби

Пребарување

Жешки категории