сите категории

200 гр торта

Класични колачи од 200 грама 96 шутеви бисери во боја T2521 од Fisherman

Класични колачи од 200 грама 96 шутеви бисери во боја T2521 од Fisherman

Item No.        : T2521

Item Name    : 96 shot color pearls

Пакување: 10/4

CBM: 0.024

Испраќам барање
video
ефекти
  • Ѕвезди

    Ѕвезди

Бои
  • зелена

    зелена

  • Црвена

    Црвена

Повратни информации од клиентите

军胜好评图

Пребарување

Жешки категории