сите категории

200 гр торта

BF6854-A Sweet Leaf Кинески Liuyang 200g 12shots Пиротехничка торта Огномет за продажба

BF6854-A Sweet Leaf Кинески Liuyang 200g 12shots Пиротехничка торта Огномет за продажба

Точка бр.BF6854-A
Име на предметотСладок лист
Пакување12/1
CBM/(по случај)0.073
Испраќам барање
video
ефекти
 • strobe

  strobe

 • Брокат

  Брокат

 • Крцкање

  Крцкање

 • Далија

  Далија

Бои
 • Црвена

  Црвена

 • зелена

  зелена

 • Сина

  Сина

Повратни информации од клиентите


军胜好评图

Пребарување

Жешки категории