сите категории

200 гр торта

1.4G UN0336 200 грама колачи групни огномети со различни убави ефекти PRIME TARGET FP6626A

1.4G UN0336 200 грама колачи групни огномети со различни убави ефекти PRIME TARGET FP6626A

Item Name   : PRIME TARGET

Item No.       : FP6626A

Пакување: 12/1

CBM: 0.031


Испраќам барање
video
ефекти
 • Опашки

  Опашки

 • Палми

  Палми

 • Хризантема

  Хризантема

Бои
 • Црвена

  Црвена

 • Сребрена

  Сребрена

Евалуација на клиентите

军胜好评图

Пребарување

Жешки категории